Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

KARIÉRA

Jste zde: AHF.CZ KARIÉRA

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozice:

STAVBYVEDOUCÍ:

Pracovní náplň:

  • Vedení stavebního deníku
  • Administrativa spojená se stavbou
  • Evidence materiálů na stavbě
  • Fotodokumentace stavby
  • Komunikace se zásobováním
  • Spolupráce na tvorbě pracovních harmonogramů

Nabízíme:

  • Po uplynutí zkušební doby 35.000,- Kč (ve zkušební době 3 měsíce 27.000,- Kč)
  • 13. plat
  • Zaškolení v problematice
  • Klouzavá pracovní doba 40 h týdně
  • Převážně práce na území Prahy
  • Služební automobil, mobilní telefon, PC, stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Další bonusy dle úspěšnosti naší společnosti

Požadujeme:

  • Dobré koordinační schopnosti, spolehlivost a pečlivost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Pozitivní přístup k práci
  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání stavebního směru
  • Práce na PC, základní znalost balíček Office, Autocad výhodou

ŘIDIČ / SKLADNÍK:

  • Rozvoz materiálu po stavbách v rámci Prahy
  • Nakládka a vykládka materiálu
  • Práce ve skladu – obsluha klempířské ohýbačky
  • Evidence materiálu a nářadí

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení 25.000 – 32.000 Kč/hrubého
  • Mobilní telefon, 5 týdnů dovolené
  • Pracovní doba po-pá
  • Práce na plný úvazek
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání
  • manuální zručnost výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxi v řízení dodávky
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík

 Práce je vhodná i pro muže středního až důchodového věku.

Kontaktní telefon:    777 005 599

Kontaktní email:       karolina.vavrinova@ahf.cz

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis nebo nás kontaktujte telefonicky.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Kolektiv spokojených zaměstnanců AHF STAVBY, s.r.o.