Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Ploché střechy

Jste zde: AHF.CZ Reference Ploché střechy

REFERENCE PLOCHÉ STŘECHY

Naše firma si získala dobré jméno především individuálním přístupem k potřebám zákazníků, pečlivou realizací zakázek a v neposlední řadě i snahou nalézt pro klienta nejlepší možné řešení jak z hlediska použitých materiálů, tak i na výši ceny.
V případě vážného zájmu vám rádi poskytneme kontakt na naše zákazníky na tel: +420 775 970 560.

Oprava střechy administrativní budovy, AVIA Letňany

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Pro klienta AVIA Letňany jsme prováděli opravu střechy administrativní budovy. Velikost střechy byla 4000m2
Fatrafol 810 , 1,5mm kotveno do dřevěného záklopu.

Galerie

IMG_1507 IMG_1508 IMG_1509 IMG_1510

Lokální opravy původní hydroizolační vrstvy z PVC, Lešenská, Praha 8

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 05/2017
Opravy v oblastech soklů, dodatečné přikotvení systémových plechů a převaření přířezem PVC fólie po celém obvodě střechy.
Dále opravy v ploše, svaření nesoudržných spojů, instalace záplat. Opravy v patách VZT a strojoven výtahů.

Galerie

plocha-strecha-lesenska-1 plocha-strecha-lesenska-2 plocha-strecha-lesenska-3 plocha-strecha-lesenska-4 plocha-strecha-lesenska-5 plocha-strecha-lesenska-6 plocha-strecha-lesenska-7 plocha-strecha-lesenska-8

Rekonstrukce střešního pláště, Sartoriova, Praha 6 - Břevnov

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 04/2017
Rekonstrukce střešního pláště panelového bytového domu. V rámci rekonstrukce proběhlo dodatečné zateplení plochy a detailu atiky.
Dále byla realizována dodatečná spádová vrstva ze spádového EPS. Hydroizolační vrstva z PVC fólie včetně všech systémových prvků.
Objednatel: BD Sartoriova

Galerie

1Rekonstrukce-ploche-strechy# 2Rekonstrukce-ploche-strechy# 3Rekonstrukce-ploche-strechy# 4Rekonstrukce-ploche-strechy# 5Rekonstrukce-ploche-strechy# 6Rekonstrukce-ploche-strechy# 7Rekonstrukce-ploche-strechy# 8Rekonstrukce-ploche-strechy# 9Rekonstrukce-ploche-strechy# 10Rekonstrukce-ploche-strechy# 11Rekonstrukce-ploche-strechy# 12Rekonstrukce-ploche-strechy# 13Rekonstrukce-ploche-strechy#

Plochá střecha novostavby, Řež u Prahy

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 12/2016
Na záklop ploché střechy z OSB desek bylo realizováno dodatečné vyspádování z EPS. Dále byly osazeny systémové plechy a separační geotextílie a PVC hydroizolace, která byla mechanicky kotvena.
Objednatel: Majitelé rodinného domu v Řeži

Galerie

rekonstrukce-ploche-strechy-rez rekonstrukce-ploche-strechy-rez-2 rekonstrukce-ploche-strechy-rez-3 rekonstrukce-ploche-strechy-rez-4 rekonstrukce-ploche-strechy-rez-5 rekonstrukce-ploche-strechy-rez-6 rekonstrukce-ploche-strechy-rez-7

Rekonstrukce ploché střechy, Praha

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 11/2016
Oprava komínů a strojovny výtahů (fasádní a zednické práce). Zateplení ploché střechy polystyrenem. Aplikace hydroizolační vrstvy z měkčeného PVC (fólie) od firmy Fatrafol. Realizace odvodňovacího systému v lakovaném pozinku (háky, okapy, svody atd.). Zateplení stěn nejvyššího podlaží na terasách. Aplikace fasádní omítky Weber.pas silikon včetně penetrace na zateplené stěny na terasách.
Objednatel: Bytový dům Nedvědovo náměstí

Galerie

01 02 06 07 03 05 04 08 09 10

Rekonstrukce ploché střechy strojoven výtahů, Praha

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 08/2016
Rekonstrukce plochých střech nástaveb strojoven výtahu. Zatepení EPS, mechanicky kotvená skladba. V rámci rekonstrukce proběhla i dodávka nových výlezů na střechu.
Objednatel: bytový dům Na Chodovci

Galerie

rekonstrukce-ploche-strechy-strojoven-vytahu-1 rekonstrukce-ploche-strechy-strojoven-vytahu-2 rekonstrukce-ploche-strechy-strojoven-vytahu-3

Rekonstrukce plochých střech, Velvary

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 07/2016
V ulici Malovarská ve Velvarech jsme prováděli rekonstrukci dvou plochých střech rodinných domů. V rámci rekonstrukce byla v obou případech dodána nová hydroizolační vrstva střechy z PVC fólie. Rekonstrukce proběhla včetně atik, kdy tyto byly rovněž "zabaleny" do fóliového systému. V rámci rekonstrukce byl dodán i nový okapový systém.
Objednatel: rodinné domy Malovarská

Galerie

3Rekonstrukce-plochych-strech-velvary# 2Rekonstrukce-plochych-strech-velvary# 1Rekonstrukce-plochych-strech-velvary#

Rekonstrukce ploché střechy garáže, Praha

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 10/2015
Rekonstrukce hydroizolační vrstvy ploché střechy objektu hromadných garáží. V rámci rekonstrukce byla dodána nová hydroizolační vrstva z PVC. Realizace proběhla na podzim roku 2015. Na fotografiích je zachycen současný stav PVC fólie (09/2016). Z fotografií je vidět, že PVC hydroizolace je již ušpiněna prachem z okolní dopravy. Na její trvanlivost to však nemá vliv.
Objednatel: manželé Dostálovi

Galerie

IMG_1586 IMG_1585 IMG_1583

BD Vinohradská, Praha 3

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 01-02/2012
Rekonstrukce střešního pláště bytového domu. Zateplení ploché střechy a realizace hydroizolace z PVC Protan SE.
Objednatel: pan Žižlavský

BD Krouzova, Praha 4

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 06/2012
Rekonstrukce střešního pláště panelového domu. Zateplení ploché střechy a realizace hydroizolace z PVC Fatrafol 810.
Objednatel: pan Faltejsek

BD Podle náhonu, Praha 10

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: léto/2011
Rekonstrukce střešního pláště bytového domu. Tesařské zpevnění střešní skladby a realizace hydroizolace z PVC Fatrafol 810.
Objednatel: pan Maroušek

BD Vavřenova 1142/30, Praha 4

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: podzim 2011
Rekonstrukce střešního pláště panelového domu. Vybourání původní skladby, zateplení ploché střechy a realizace hydroizolace z PVC Fatrafol 810.
Objednatel: pan Novák

Oprava části střechy skladové haly

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
V Praze Letňanech jsme opravovali část střechy skladové haly o ploše 1000m2.
Při opravě jsme použili:
Folie fatrafol 810 1,5mm, mechanicky kotvená teleskop + šroub do betonu.

Hala Ingersoll Rand - rekonstrukce hydroizolační vrstvy

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Na hale Ingersoll Rand jsme dokončili rekonstrukci hydroizolační vrstvy celého halového objektu. Součástí byla kompletní dodávka nové PVC hydroizolace včetně systémových prvků. Velikost střechy cca 4.500 m2.

Galerie

hala-ingersoll-1 hala-ingersoll-2 hala-ingersoll-3 hala-ingersoll-4 hala-ingersoll-5

Zateplení a oprava střechy panelového domu

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Pro panelový dům v Přelouči jsme prováděli zateplení a opravu střechy. Velikost střechy byla 600m2.

Galerie

oprava-ploche-strechy-prelouc-1 oprava-ploche-strechy-prelouc-2 oprava-ploche-strechy-prelouc-3 oprava-ploche-strechy-prelouc-4 oprava-ploche-strechy-prelouc-5

Rekonstrukce střešního pláště bytového panelového domu - Sartoriova, Praha 6

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 05/2017
V rámci rekonstrukce bude kompletně zateplena strojovna výtahu, jak obvodové stěny, tak střecha.
Střecha bude v ploše kompletně zateplena, dále budou zatepleny obvodové atiky. Hydroizolační vrstva bude realizována ze souvrství asfaltových pásů.
Objednatel: BD Sartoriova

Galerie

plocha-strecha-sartoriova-1 plocha-strecha-sartoriova-2 plocha-strecha-sartoriova-3 plocha-strecha-sartoriova-4 plocha-strecha-sartoriova-5 plocha-strecha-sartoriova-6 plocha-strecha-sartoriova-7 plocha-strecha-sartoriova-8

Oprava chybně provedeného detailu atik na halovém objektu - Bečovská, Uhříněves

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 04/2017
Oprava chybně provedeného detailu atik na halovém objektu. Hydroizolační EPDM fólie nebyla ukotvena v patě atiky a vlivem smršťování materiálu se lokálně potrhala. V rámci opravy bylo provedeno opláštění atiky OSB deskami, na které byla nalepena nová EPDM fólie Firestone včetně kotvení systémovou RMA páskou v patě atiky.
Objednatel: Halový objekt

Galerie

Rekonstrukce-strechy-becovska1 Rekonstrukce-strechy-becovska2 Rekonstrukce-strechy-becovska3 Rekonstrukce-strechy-becovska4 Rekonstrukce-strechy-becovska5 Rekonstrukce-strechy-becovska6 Rekonstrukce-strechy-becovska7 Rekonstrukce-strechy-becovska8 Rekonstrukce-strechy-becovska9 Rekonstrukce-strechy-becovska10 Rekonstrukce-strechy-becovska11 Rekonstrukce-strechy-becovska12 Rekonstrukce-strechy-becovska13

Rekonstrukce ploché střechy, Praha

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 10/2016
Rekonstrukce hydroizolační vrstvy ploché střechy halového objektu v ulici Beranových v Praze. V rámci rekonstrukce byla dodána nová hydroizolační vrstva z PVC. Pokládka na původní asfaltovou hydroizolaci za použití separační geotextílie.
Objednatel: Halový objekt, ulice Beranových

Galerie

rekonstrukce-strechy-beranovych-2 rekonstrukce-strechy-beranovych

Rekonstrukce ploché střechy, Praha

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 09/2016
Rekonstrukce ploché střechy panelového bytového domu v ulici Jelínkova na Praze 8. Jde o kompletní rekonstrukci střechy včetně zateplení. Výměna VZT nástaveb, zateplení strojovny. Výměna světlíků a výlezu na střechu. Nová hydroizolační vrstva PVC včetně všech systémových prvků.
Objednatel: bytový dům Jelínkova

Galerie

rekonstrukce-ploche-strechy-bd-jelinkova09 rekonstrukce-ploche-strechy-bd-jelinkova08 rekonstrukce-ploche-strechy-bd-jelinkova07 rekonstrukce-ploche-strechy-bd-jelinkova10 rekonstrukce-ploche-strechy-bd-jelinkova06 rekonstrukce-ploche-strechy-bd-jelinkova05 rekonstrukce-ploche-strechy-bd-jelinkova04 rekonstrukce-ploche-strechy-bd-jelinkova03 rekonstrukce-ploche-strechy-bd-jelinkova02 rekonstrukce-ploche-strechy-bd-jelinkova01

Rekonstrukce ploché střechy, Žebrák

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 08/2016
Rekonstrukce ploché střechy nad částí výrobní haly v obci Žebrák. V rámci rekonstrukce proběhla částečná výměna zateplení střechy, která byla poničena vlivem zatékání. Dále byla doplněna spádová vrstva pro zajištění plynulého odtékání střechy. Kompletní dodávka nové hydroizolační vrstvy z PVC fólie včetně systémových prvků.
Objednatel: Hala Žebrák

Galerie

rekonstrukce-ploche-strechy-08 rekonstrukce-ploche-strechy-07 rekonstrukce-ploche-strechy-06 rekonstrukce-ploche-strechy-05 rekonstrukce-ploche-strechy-04 rekonstrukce-ploche-strechy-03 rekonstrukce-ploche-strechy-02 rekonstrukce-ploche-strechy-01

Rekonstrukce ploché střechy bytového domu, Praha

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 04/2016
Rekonstrukce ploché střechy panelového bytového domu v ulici Krouzova na Praze 4. Jde o kompletní rekonstrukci střechy včetně zateplení. Výměna VZT nástaveb, zateplení strojovny. Výměna světlíků a výlezu na střechu. Nová hydroizolační vrstva PVC včetně všech systémových prvků.
Objednatel: Bytový dům Krouzova

Galerie

rekonstrukce-ploche-strechy-krouzova-4 rekonstrukce-ploche-strechy-krouzova-3 rekonstrukce-ploche-strechy-krouzova-2

BD Tavolníková, Praha 4

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 01-02/2012
Rekonstrukce střešního pláště bytového domu. Vybourání dvouplášťové ploché střechy, zateplení a realizace hydroizolace z PVC Fatrafol 810.
Objednatel: BD

Hala Avia Letňany

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 01/2012
Rekonstrukce střešního pláště skladovací haly. Realizace hydroizolace z asfaltových pasů výrobce Dektrade.
Objednatel: pan Fiala

BD Ke Kateřinkám, Praha

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: 05/2012
Rekonstrukce střešního pláště panelového domu. Zateplení ploché střechy a realizace hydroizolace z PVC Fatrafol 810.
Objednatel: pan Krčil

BD Zámecká, Vlašim

BD Vinohradská, Praha 3
…

.
Realizace: léto 2011
Rekonstrukce střešního pláště panelového domu. Zateplení ploché střechy a realizace hydroizolace z asfaltové lepenky Elastek/Glastek. Zateplení obvodových stěn.
Objednatel: pan Růža

 

Rekonstrukce střechy v Roháčové ulici na Praze 3

 

Ukázky realizací rekonstrukce plochých střech