Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

ROZPOČTÁŘ – PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Jste zde: AHF.CZ KARIÉRA ROZPOČTÁŘ – PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Hledáme kandidáta na posílení technického kolektivu.

Pracovní náplň:

  • Práce v již vytvořených excelových tabulkách rozpočtů, doplňování měrných jednotek a jednotkových cen
  • Přepisování rozpočtů např. od fa. Kros do firemních rozpočtů
  • Poptávání materiálu u našich dodavatelů, analýza cen
  • Nastavení dodání objemů materiálu na stavbu. Koordinace s dopravci, firemním řidičem, technikem
  • Vytváření tabulek pro potřeby staveb – harmonogram, soupis materiálu atd.

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení 40 000 Kč / hrubého (v částce stravenky), pohyblivé měsíční odměny nad rámec mzdy dle osobních výkonů, roční bonusy dle úspěšnosti firmy
  • Mobilní telefon, 5 týdnů dovolené
  • Pracovní doba po-pá
  • Práce na HPP možno i na VPP
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Práce v mladém kolektivu 6-8 pracovníků
  • Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ideálně stavebního směru
  • Praxe min. 2-3 roky na poptávané pozici ve střední či větší firmě
  • Prokazatelné zkušenosti s rozpočtováním staveb
  • Výborná znalost MS Office zejména Excel, znalost čtení výkresů v PDF, znalost práce s čísly (grafy, %…)
  • Znalost kreslícího programu např. AutoCad výhodou
  • Samostatnost, schopnost se rychle rozhodovat, logické uvažování, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Kontaktní telefon:    777 005 599

Kontaktní email:       karolina.vavrinova@ahf.cz

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis nebo nás kontaktujte telefonicky.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Kolektiv spokojených zaměstnanců AHF STAVBY, s.r.o.