Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Fasádní systémy

Fasáda je bezesporu jednou z důležitých částí stavby. Stává se vizitkou domu a na jejím vzhledu záleží každému majiteli. Neméně důležitým faktorem jako je její vzhled, je i její funkčnost. Správně provedená fasáda ochrání objekt před nepříznivými povětrnostními vlivy, tepelně izoluje, čímž šetří náklady na vytápění a zaručuje domu dlouhou životnost.

 

Nevíte jaký zateplovací systém pro fasádu vybrat?

Klasické omítky dnes již ustupují moderním fasádním systémům se zateplovací funkcí. Vnější zateplovací systémy jsou nejčastějším způsobem tepelné izolace objektů. Moderní fasádní systémy dokáží zajistit domu tzv. „ochranný plášť“, který výrazně snižuje úniky tepla. Fasádní systémy se používají u rodinných a bytových domů postavených jak klasickou, tak panelákovou technologií. Při správném výběru a provedení zaručují maximální užitek, bezpečnost a rychlou návratnost finančních prostředků.

Zateplení je řešením, jehož účinky pocítíme vlastně okamžitě. Změní celkovou tepelnou pohodu a zlepší mikroklima v domě. Další přidanou hodnotou zateplení je estetický vzhled objektu a zvýšení jeho tržní hodnoty.  Z hlediska technické realizace se tyto konstrukční systémy zateplení fasád rozdělují na provětrávané a kontaktní systémy.

 

Provětrávané zateplovací systémy

Tyto systémy jsou jednou z možností vnějšího zateplení budov. U tohoto typu fasády je mezi tepelnou izolací a obkladem odvětrávací mezera, která zajišťuje odvádění případné vlhkosti ze zdi ven.

 

Kontaktní zateplovací systémy

Toto je nejpoužívanější způsob zateplení fasády. Umožňují zachování původního rázu fasády a povrch systému tvoří omítka. Tepelná izolace je přímo spojena s původním zdivem a omítkovou vrstvou. Jejich výhodou je citlivé zateplení bez jakýchkoliv tepelných mostů.
Neváhejte se na nás obrátit, v této oblasti jsme vám připraveni poskytnout maximální servis a nabídnout vám vše pro zateplování fasád.

AHF stavby – naší prioritou jsou hydroizolace, výstavba a rekonstrukce plochých střech.