Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Ploché střechy – rekonstrukce, zateplení

Jste zde: AHF.CZ Služby Ploché střechy – rekonstrukce, zateplení

Poskytujeme kompletní služby hydroizolace plochých střech

Služby pro vás

Bezplatné služby v rámci poptávky, kterou učiníte u naší firmy:

    • Provedení osobní prohlídky objektu (technický průzkum včetně zaměření)
    • Návrh technologie provedení v případě, že stavebník nemá vlastní projektovou dokumentaci
    • Bezplatné vyhotovení cenové nabídky

Další služby, které jsme schopni zajistit:

  • Vypracování projektové a prováděcí dokumentace včetně autorizace
  • Komunikace s úřady, zajištění potřebných povolení k realizaci díla
  • Vypracování posudků stávajícího stavu díla včetně potřebných sond, práce v terénu
  • Energetický audit, statické výpočty, zajištění geodetických měření

 

Střechu dělá detail a to platí u plochých střech dvojnásob. Jedině správně navržené a provedené detaily zaručí dlouhou životnost celého systému.

 

slider-plocha-strecha-akce-2

Něco málo z praxe

Hydroizolační fólie

Hydroizolace plochých střech realizujeme převážně fóliovými systémy. Během dlouholetého působení v oblasti jsme pracovali s fóliemi typu mPVC, TPO, EVA, EPDM atd. Hydroizolační fólie vynikají svými dilatačními vlastnostmi a možností kvalitního zpracování detailů. Výběr konkrétní fólie necháváme především na zákazníkovi. Pokud však zákazník nemá ve výběru jasno, rádi mu doporučíme materiál vhodný pro jeho střechu. Spolupracujeme s celou řadou předních dodavatelů fólií certifikovaných pro Český trh. Pro příklad lze zmínit výrobky firmy Fatra (např. Fatrafol 810), firmy Sika (např. Sikaplan G15), a výrobky společnosti Dektrade (např. Dekplan).

 

Asfaltové pásy

Další důležitou oblastí hydroizolací plochých střech jsou asfaltové pásy. Na plochých střechách se nejčastěji uplatňují vrstvy z více natavitelných pásů vyrobených z asfaltu modifikovaného elastomerem SBS, popřípadě z oxidovaného asfaltu. Modifikované pásy vyráběné ze směsi asfaltu a kaučuku dosahují vysoké průtažnosti a vrchní křemičitý posyp je velmi dobře chrání před UV zářením. Výběr konkrétního pásu opět necháváme především na zákazníkovi. Z předních dodavatelů spolupracujeme zejména s výrobky firmy Dektrade (např. Elastek, Glastek, Dekglas atd.), firmy Dehtochema (např. Polyelast, Skloelast) a firmy Börner (např. Multiplex).

 

 

Máte zájem o realizaci hydroizolace plochých střech?

Kontaktujte nás prosím: +420 775 970 560, info@ahf.cz.

Odesláním souhlasíte se zpracováním a ochranou osobních údajů pro účely profilování zákazníka podle GDPR (článek 4 bod 11 a článek 7)