Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Stavební činnost

Jste zde: AHF.CZ Služby Stavební činnost

 

VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE

Toužíte po lepším bydlení?

Poskytujeme kompletní servis jak v oblasti výstavby rodinných domů, tak i při rekonstrukcích domů a bytů. Veškeré stavební práce provádíme na klíč, s důrazem na jejich kvalitu, maximální spokojenost klienta a plnění dohodnutých termínů. Naši řemeslníci jsou pravidelně školeni, proto můžeme garantovat i kvalitu odvedené práce. Při práci dáváme přednost osvědčeným stavebním materiálům a moderním technologiím. Zároveň klademe velký důraz na to, aby všechny používané materiály byly ekologicky nezávadné.

 

Výstavba rodinných domů

Zajistíme profesionální a rychlou výstavbu v různém stádiu dokončení, dle přání klienta – hrubá stavba, stavba domu na klíč. Naší snahou je stavět rodinné domy k absolutní spokojenosti našich klientů, s nimiž úzce spolupracujeme po celou dobu výstavby. Velký důraz klademe také na vysokou efektivitu práce i precizní řešení všech detailů stavby.

 

Rekonstrukce

V rámci našich komplexních služeb bychom vám rádi nabídli opravy a rekonstrukce domů a bytů. Na základě konkrétní poptávky provádíme veškeré opravy a přestavby domů i bytů. Dokážeme zrealizovat vaše představy tak, abyste byli s výsledkem maximálně spokojeni. Přání zákazníka je pro nás vždy na prvním místě.
Chystáte-li se pro výstavbu či rekonstrukci svého bydlení, neváhejte se na nás obrátit!

Vaše představy a možnosti rádi prokonzultujeme a vypracujeme vám cenovou nabídku.

 

 


ČTĚTE VÍCE: