Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Stavební činnost, zateplování fasád

Jste zde: AHF.CZ Služby Stavební činnost, zateplování fasád

 

Historické fasády a nátěry fasád

Rekonstrukce historických fasád se dostala do stádia, kdy jsou i ze strany úřadů požadovány určité postupy a materiály. Proto spolupracujeme s výrobci materiálů, jako jsou firmy Keim nebo Weber a řídíme se během rekonstrukcí technologickými postupy šetrnými k původním povrchům. Práce provádíme včetně klempířských prvků. Současně zajistíme i veškerá povolení od příslušných úřadů.

 

Kontaktní zateplovací systémy ETICS

Kontaktní zateplovací systémy provádíme ve všech mutacích od předních výrobců v ČR. Při realizaci se striktně řídíme technologickými pokyny výrobce. Používáme pouze ucelené systémy bez míchání materiálů od jednotlivých výrobců případně i systémů od jednoho výrobce. Investor obdrží veškeré doklady o použitých materiálech. Řídíme se projektovou dokumentací, nebo vycházíme z našich vlastních energetických výpočtů. Samozřejmostí je i dodržení požárních norem jak v použitých izolantech, tak v provedení detailů. Námi upřednostněné systémy jsou Weber, Kema, Baumit, STO.

Častým příkladem naší stavební činnosti je například realizace zateplení nástavby strojovny výtahu na panelovém objektu v rámci kompletní rekonstrukce ploché střechy.

 

Provětrávané fasády

Stále více oblíbenou povrchovou úpravou stěn z exteriéru jsou provětrávané fasády. U rodinných domů jde často jen o část fasády s designového hlediska. Materiály používané pro obložení jsou například dřevo, kámen, cetris desky. Nosný rošt je zpravidla vyplněn tepelným izolantem na bázi minerální vlny.

 

 

Máte zájem o zateplení fasády domu?

Kontaktujte nás prosím: +420 775 970 560, info@ahf.cz.

Odesláním souhlasíte se zpracováním a ochranou osobních údajů pro účely profilování zákazníka podle GDPR (článek 4 bod 11 a článek 7)