Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

O NÁS

Jste zde: AHF.CZ O NÁS

AHF Stavby s.r.o.

Společnost AHF Stavby s.r.o. byla založena v roce 2009 v návaznosti na již dlouholetou působnost ve stavebním oboru. Majitel a zakladatel firmy Jiří Svoboda realizuje veškeré stavební, pokrývačské a tesařské práce v Praze a jejím okolí s důrazem na kvalitně odvedenou práci a vysokou úroveň poskytovaných služeb pro jakýkoli projekt.

 

Zkušení pracovníci – individuální přístup

AHF Stavby si zakládají na profesionálním přístupu všech zaměstnanců. Zakázky jsou od počátku plánovány tak, aby veškeré dílčí řemeslné práce na sebe dokonale navazovaly. Dokážeme zastoupit jakékoli řemeslo. V průběhu realizace tak nedochází k navýšení rozpočtu ani prodloužení termínů. Při zadávání nové práce se vždy řídíme přáním klienta, jeho časovou dispozicí a finančními možnostmi. Snažíme se pro dané podměty zpracovat a doporučit nejvhodnější způsob provedení. S ohledem na vlastní zkušenosti doporučujeme řešení, která přinesou vyšší praktické i estetické využití.

 

Certifikované materiály

Společně s odborně vyškolenými pracovníky vám dáme k dispozici ověřené certifikované materiály a kompletně vybavené dílny. Jedině s kvalitními materiály vám můžeme s jistotou garantovat dlouhou životnost a krásný vzhled. Investovaná částka do správných materiálů a jejich pečlivé zpracování se v budoucnu promítne vyšší užitností stavby i snadností údržby.

 

Řešení na míru – konečná cena již ve fázi nabídky

Počátkem spolupráce je vždy odborná konzultace. Vyhradíme si dostatečný čas pro vysvětlení navrženého postupu. Představíme vám vzorníky jednotlivých materiálů. Seznámíme vás dopodrobna s technickým postupem. Dbáme nejen na pečlivé provedení, ale i zajištění vašeho pohodlí. Součástí prací je i následný úklid a odvoz odpadu. Při rekonstrukcích bereme ohled na okolí, v rámci možností se snažíme minimalizovat hluk i prašnost.

 

Zvažujete-li rekonstrukci bytu nebo domu, nebo budete realizovat výměnu střechy, oken, jsme tu jen pro vás. Kdykoli se na nás můžete obrátit. Rádi vám pomůžeme i s dílčí údržbou nebo opravou.

sídlo firmy