Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Fasády

Jste zde: AHF.CZ Služby Fasády

Opravy, zateplení a rekonstrukce fasád domů

Firma AHF STAVBY s.r.o. se zabývá rekonstrukcemi a zateplováním fasád domů mnoho let. Hezká fasáda je vizitkou domu. Při správném provedení odolává nepříznivým klimatickým vlivům a šetří náklady na vytápění. Zároveň musí umožnit budově „dýchat“. Dlouho namáhaná fasáda však časem vyžaduje určité opravy.

 

Opravy fasád

Provádíme opravy stávajících fasád dvěma způsoby:

  • tradičním technologickým postupem jako dvouvrstvé štukové fasády s následným fasádním nátěrem (akrylátový, silikonový nebo silikátový)
  • nebo pomocí moderních fasádních systémů – stěrkováním a vrchní strukturální omítkou. Nabízíme širou škálu zrnitostí a barev dle přání zákazníka, vícebarevné fasády nejsou problém.

 

Námi používané technologie

Používáme pouze kvalitní a osvědčené výrobky. Saint-Gobain Weber Terranova – společnost s dlouholetou tradicí je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů a nátěrů.

loga_rekonstrukce

Düfa – barvy a renovační materiály pochází z německé mateřské firmy Meffert AG, která má více jak padesátiletou tradici a patří k předním společnostem tohoto charakteru v Evropě, sortiment je jedním z nejkompletnějších sortimentů z oblasti stavební chemie včetně speciálních produktů a průmyslových nátěrových hmot.