Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Zemní izolace

Jste zde: AHF.CZ Služby Zemní izolace

Zemní izolace proti vlhkosti, izolace proti radonu

Provádíme izolační povlaky spodních částí staveb proti zemní vlhkosti, podzemní vodě a radonu hydroizolačními fóliovými systémy a lepenkovými pásy. Vysoká průtažnost fólií zajišťuje jejich funkčnost i v případě velkého mechanického namáhání tlakem a tahem.

 

Podle požadavku zákazníka a stavebně-technických podmínek aplikujeme hydroizolaci v jedné nebo dvou vrstvách. V případě požadavku na zateplení spodní části objektu je fólie umístěna pod tepelnou izolaci. Vhodný typ hydroizolační fólie volíme v závislosti na tom, jestli má chránit objekt proti zemní vlhkosti, tlakové vodě (podzemní nebo podpovrchové) nebo chemickým látkám z okolí. Zajišťujeme také měření hodnoty radonového indexu staveb.

 

Všechny používané materiály mají odpovídající certifikáty a prohlášení o shodě a naši zaměstnanci prošli speciálním školením jejich výrobců. Zákazníkům tak můžeme zaručit maximální kvalitu provedení izolačních prací.

 

Orientační ceny nabízených prací Vám zašleme na vyžádání, kontaktujte nás prosím.

 

logo_folie