Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

 

Hydroizolační fólie pro terasy

Moderní hydroizolace M-PVC

Výhody
+ dlouhá životnost, záruky až 10let
+ kvalitní vodotěsné opracování detailů
+ suchý proces pokládky = rychlá montáž
+ vynikající vlastnosti v diletačních pohybech
+ není nutné odstranění původní skladby

Nevýhody
- malý výběr z barevných odstínů

POCHOZÍ FÓLIE

Fólie Protan

Firma Protan vyvinula velmi atraktivní a sofistikovaný systém pro použití na balkónech a terasách a všude jinde tam, kde je potřeba povrch, jenž je bezpečný, odolný a pevný. Tímto materiálem je Protan GT, fólie, kterou je možno použít prakticky na všechny typy pevných povrchů. Jednou z velkých předností systému Protan je také široká paleta prefabrikovaných detailů, jež zaručují stoprocentní odolnost proti průniku vody v problematických partiích. Pokud jako materiál pro svou terasu či balkón zvolíte fólii Protan, vyhnete se tak problémům obvykle spojených s průnikem vody – koroze kovových dílů či hnití dřevěných částí podkladu vaší terasy.

Odolnost

Protan GT je odolný vůči UV záření a má protiskluzovou úpravu povrchu. Jeho tloušťka je 2,4 mm a standardně je dodáván ve třech barvách: zelená, světle a tmavě šedá. Jednou z výhod tohoto systému je to, že díky malé tloušťce existuje možnost použití i na takových realizacích, kde je dán limit pro celkovou výšku (tloušťku) skladby a celé střechy (balkonu či terasy). Protan GT je možno čistit tak, jako jakoukoliv obyčejnou vnitřní podlahovou krytinu, nepotřebuje žádnou zvláštní údržbu. Očekávaná životnost tohoto materiálu je 20 let, v závislosti na stupni používání. Pokládka je prováděna k tomuto účelu vyškolenými pracovníky, aby byla zaručena stoprocentní odolnost vůči zatečení.

NEPOCHOZÍ FÓLIE

Jedná se o materiál, který se pokládá pouze v jedné vrstvě v síle materiálu od 1,14 po 2,6mm. Má nízkou plošnou hmotnost, šíře fólií je od 1m po více než dva metry. Umíme též fólie pro celou terasovou plochu v jednom kuse, což zvyšuje efektivitu a rychlost montáže.
Fólie plní funkci hydroizolační s tím, že jako pochozí vrstva bude použit některý z materiálů. Je dosahováno vynikajících výsledků při vodotěsném opracování detailů a prostupů v terase (nožičky zábradlí, atiky, žlaby, a jiné nerovnosti). Minimální údržba po celou dobu životnosti, odolnost proti UV záření a teplotním rozdílům s jinými již zmíněnými vlastnostmi předurčují tento materiál jako dobrou volbu při sanacích střech.

Skladba terasy

odkaz se zateplením
odkaz bez zateplení

 

Nabízené fólie

odkaz pochozí - Fatrafol, Protan, Akroplan, Thermoplast
odkaz nepochozí - Protan, Thermoplast