Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

rekonstrukce interiérů

 

Rekonstrukce interiérů

Zvažujete rekonstrukci kuchyně, koupelny, nebo přemýšlíte dokonce nad kompletní rekonstrukcí svého bytu, či domu? Svěřte vše do rukou odborníkům! Rekonstrukce interiérů nejen že bude probíhat rychleji a efektivněji, ale bude navíc i finančně méně náročná a bez zbytečných stresů. Vaši rekonstrukci provedeme komplexně, přesně podle vašich požadavků.

 

Vytvořte si bydlení svých snů!

Nabízíme poradenství při výběru vhodných materiálů i doplňků. V oboru stavebnictví a rekonstrukcí interiérů se pohybujeme řadu let, proto jsme připraveni nabídnout bohaté zkušenosti z praxe, které jsme připraveni využít ve váš prospěch.

 

Proč si zvolit nás?

U nás můžete očekávat:
– rychlé zhotovení zakázky
– vysokou kvalita služeb i použitých materiálů
– záruku kvality a komplexní servis od A do Z
– příznivé cenové relace
– individuální a osobní přístup

 

Specialista na rekonstrukce interiérů

Při rekonstrukci nasloucháme především potřebám našich zákazníků a vytváříme moderní a praktické interiéry. Naší snahou je nabídnout kompletní rozsah služeb pro maximální spokojenost zákazníků, kteří se krom výběru konkrétních materiálů a dalších detailů už nemusí doslova o nic starat. Součástí rekonstrukce jsou veškeré potřebné služby. Zajistíme zednické práce, obkladačské práce, elektroinstalační práce včetně revize, rozvody vody a kanalizace, topení i plynu, podlahářské práce i práce lakýrnické. Vysoké úrovně kvality dosahujeme poctivou řemeslnou prací, dodržováním správných technologických postupů s důrazem na každý detail. Tento přístup je zárukou dlouhé životnosti díla a spokojenosti klientů. Samozřejmostí je neustálá komunikace se zákazníkem tak, aby celá realizace byla provedena k jeho plné spokojenosti a včas.