Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Nadkrokevní izolace 2

 

Výstavba rodinných domů

Rozhodli jste se pro výstavbu rodinného domu a chcete stavět bez rizika? Tak potom stavte s námi! Nechejte veškeré starosti s výstavbou svého rodinného domu na nás, zajistíme vám bezpečné a komfortní bydlení. Vyhnete se tak veškerým stresům, ušetříte čas i náklady. Postavíme rodinný dům jakékoliv velikosti, tvaru, počtu podlaží, přesně podle vašich představ. Záleží jen na vás, zda si vyberete realizaci celé stavby rodinného domu na klíč, nebo jen její části, my se postaráme o vše, od začátku, až do konce.

 

Naše firma, se svými odbornými zkušenostmi a praxí, vám pomůže splnit váš sen o vlastním bydlení. Nabízíme komplexní zajištění stavby domu rychle, kvalitně a flexibilně, dle vašich požadavků. Velký důraz je kladen na kvalitu používaných materiálů i odvedených prací, které jsou prováděny s využitím tradičních i moderních technologií. Našim cílem je pro vás postavit bez starostí rodinný dům, který se stane opravdovým domovem a bude splňovat všechny potřeby vaší rodiny. Neváhejte nás kontaktovat s individuálními požadavky či dotazy, ochotně vám poradíme, zodpovíme jakékoliv nejasnosti, nebo vypracujeme zdarma cenovou nabídku.