Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Výškové práce

Jste zde: AHF.CZ Služby Výškové práce

Výškové práce

Opravy a nátěry fasád

Provádíme nátěry fasád budov kvalitními akrylátovými, silikátovými, silikonovými nebo vápennými fasádními barvami. Před nátěrem fasády zkontrolujeme stav omítky a klempířských prvků a provedeme jejich případnou opravu. Použitím akrylátového tmelu odstraníme trhliny kolem oken. V rámci našich služeb nabízíme zajištění záboru u správce komunikace nebo povolení NPÚ.

 

Tmelení panelových a okenních spár

Tmelení provádíme akrylátovým nebo butylovým tmelem. Mírně poškozené spáry řešíme přetmelením, úplná renovace spár obnáší odstranění starého tmelu, výměnu výstelky a tmelení spáry do hloubky.

 

Mytí fasád

Fasáda je vizitkou domu. Vlivem silně znečištěného prostředí může i nová fasáda po několika letech dělat zanedbaný dojem. Řešení, které nabízíme, je vysokotlaké mytí fasády pomocí horolezecké techniky, která umožňuje kvalitní vyčištění i těžko dostupných částí fasády za minimálního omezení provozu v okolí domu. Vedle estetických důvodů provádíme mytí fasády před každým nátěrem fasády pro zvýšení adheze nátěru.

 

Mytí oken

Provádíme mytí skleněných plášťů a oken výškových budov ze závěsných plošin nebo pomocí horolezecké techniky, mytí oken a skleněných ploch ostatních objektů z vysokozdvižných plošin nebo z lana.

 

Čištění okapů

Nabízíme kompletní čištění okapů včetně okapových vpustí (geiger). Neprůchodné okapové svody v potřebném rozsahu rozebereme a po odstranění nečistot znovu namontujeme. Zlikvidujeme také odpad.

 

Montáže reklam a billboardů

Montáž reklamních billboardů často vyžaduje použití horolezecké techniky, která je velice flexibilní při dosahování těžko dostupných míst. Podstatným aspektem je také cena výškových prací v porovnání s náklady na vysokozdvižnou techniku. Montujeme všechny typy reklamních poutačů, lepíme a malujeme reklamu na fasády domů a jiné povrchy vámi vybraných objektů, jako jsou komíny nebo mosty.

 

Montáže zábran proti holubům

Instalujeme speciální systémy na ochranu budov před holuby a ostatním ptactvem. Nejčastěji se jedná o hrotové a síťové systémy, které mohou být doplněny lankovým systémem, rotačním systémem pavouk nebo repelentními tmely. Dokážeme tak udělat vhodná preventivní i represivní opatření právě pro vás.

 

Orientační ceny výškových prací najdete v ceníku.