Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Střechy

Jste zde: AHF.CZ Služby Střechy

Opravy, rekonstrukce a zateplování střech

Naše společnost AHF STAVBY s.r.o. provádí výstavbu a rekonstrukce střech rodinných a bytových domů a administrativních a průmyslových budov jako kompletní dodávku veškerých tesařských, pokrývačských, izolatérských a klempířských prací včetně dodávky moderních materiálů a doplňků. Vzhledem k našim letitým zkušenostem a zájmu o obor, jsme schopni navrhnout skladby střech tak, aby splňovaly veškeré funkční požadavky ČSN, se zvláštním zaměřením na tepelnou ochranu budov. U každé realizované střešní skladby pečlivě sledujeme součinitel tepelné vodivosti (tepelněizolační vlastnosti) a její vlhkostní bilanci (ve skladbě nesmí docházet k hromadění vlhkosti). Správná funkce střechy je závislá na správném návrhu parotěsnící, tepelněizolační, pojistně hydroizolační, větrací a hydroizolační vrstvy, včetně volby materiálů s potřebnými fyzikálními vlastnostmi. Samozřejmostí je profesionální realizace.

 

Ploché střechy

Ploché střechy jsou neprávem považovány za méně spolehlivé než střechy šikmé. Je to způsobeno historickým používáním nekvalitních materiálů a řadou pochybení v technologii pokládky. V dnešních dnech pomalu získávají ploché střechy zpět svou ztracenou popularitu. Jsou s oblibou používány v moderní architektuře zejména jako střechy přitížené či střechy zelené. Při použití současných materiálů a dodržení technologických předpisů pokládky je životnost střechy až několik desítek let. Až na výjimky je naprostá většina dnes dostupných materiálů velmi kvalitní. Rozhodujícím faktorem jsou tedy řádně proškolení řemeslníci s dostatečným množstvím zkušeností, které Vám naše společnost ráda poskytne.

 

Rekonstrukce střech


ČTĚTE VÍCE: