Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Střechy

Jste zde: AHF.CZ Služby Střechy

Kontaktujte nás 775 970 560, nebo vyplňte jednoduše poptávkový formulář
poslat dotaz

Pokračujte na úvodní stranu – zde

 

 

Opravy, rekonstrukce a zateplování střech

Naše společnost AHF STAVBY s.r.o. provádí výstavbu a rekonstrukce střech rodinných a bytových domů a administrativních a průmyslových budov jako kompletní dodávku veškerých tesařských, pokrývačských, izolatérských a klempířských prací včetně dodávky moderních materiálů a doplňků. Vzhledem k našim letitým zkušenostem a zájmu o obor, jsme schopni navrhnout skladby střech tak, aby splňovaly veškeré funkční požadavky ČSN, se zvláštním zaměřením na tepelnou ochranu budov. U každé realizované střešní skladby pečlivě sledujeme součinitel tepelné vodivosti (tepelněizolační vlastnosti) a její vlhkostní bilanci (ve skladbě nesmí docházet k hromadění vlhkosti). Správná funkce střechy je závislá na správném návrhu parotěsnící, tepelněizolační, pojistně hydroizolační, větrací a hydroizolační vrstvy, včetně volby materiálů s potřebnými fyzikálními vlastnostmi. Samozřejmostí je profesionální realizace.

 

Ploché střechy

Ploché střechy jsou neprávem považovány za méně spolehlivé než střechy šikmé. Je to způsobeno historickým používáním nekvalitních materiálů a řadou pochybení v technologii pokládky. V dnešních dnech pomalu získávají ploché střechy zpět svou ztracenou popularitu. Jsou s oblibou používány v moderní architektuře zejména jako střechy přitížené či střechy zelené. Při použití současných materiálů a dodržení technologických předpisů pokládky je životnost střechy až několik desítek let. Až na výjimky je naprostá většina dnes dostupných materiálů velmi kvalitní. Rozhodujícím faktorem jsou tedy řádně proškolení řemeslníci s dostatečným množstvím zkušeností, které Vám naše společnost ráda poskytne.

 

Rekonstrukce střech

 

V rámci nabízených služeb s vámi budeme konzultovat aktuální stav a náročnost opravy vaší střechy.

Doporučíme vám vždy a pouze materiály, se kterými máme dlouhodobě nejlepší zkušenosti. S ohledem na profesionální zkušenost dokážeme dobře odhadnout pravou příčinu nedostatečné izolace a rozsah závad. Připravíme pro vás konkrétní návrh oprav nebo rekonstrukcí.

 

Zabýváme se také zateplováním a izolací střech. Věříme, že řada objektů nevyžaduje složitou a nákladnou výměnu celé plochy střechy. Dokážeme pro vás najít řešení, které v sobě spojí delší životnost střechy společně s výrazně nižší investicí. Zateplením a izolací střechy docílíte značné úspory na vytápění. Zvýší se samozřejmě také komfort při letních horkých měsících, kdy bude váš dům déle a efektivně odolávat přehřátí a pozitivní účinky má i zvýšená odolnost vůči hluku.

 

Při rekonstrukci nebo oprav střechy se nemusíte obávat vysokých nákladů ani náročné práce. Vždy dbáme na dodržení termínů i ceny. Při práci postupujeme tak, abychom minimálně omezili běžný provoz.

 


ČTĚTE VÍCE: