Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Rovné střechy

Jste zde: AHF.CZ Služby Rovné střechy

Zajímavou a praktickou formou řešení střešní krytiny je rovná střecha. Ploché střechy mají velkou výhodu v úspoře prostor v podkrovní části. Pokoje umístěné přímo pod střechou si drží stejně vysoké podhledy, bez omezení umožňují interiéry vybavit nábytkem či dalším zařízením. Zajímavý pohled na rovnou střechu se nabízí i z venkovní části. Zejména, je-li střecha moderně upravena, třeba zatravněním a přímo rozšiřuje užitnou plochu domu venkovním prostorem k posezení a relaxaci.

 

Opravy a rekonstrukce ploché střechy

S letitou zkušeností se zabýváme výstavbou, ale také opravami a rekonstrukcemi střech. Bohužel se tak často setkáváme s dopady historického používání nekvalitních materiálů. V důsledku volby nevhodných krytin řada rovných střech dosluhuje. Dochází k porušení tepelné izolace, zatékání a hromadění vlhkosti pod vrchním pláštěm.

 

Tyto negativní změny mají za následek vysoké náklady na vytápění, vznikající plísně, celkově špatný vzhled a nižší komfort v bydlení.

 

Prodloužení životnosti střechy

Kdykoli se na nás můžete obrátit. V rámci nezávazné konzultace vám doporučíme ideální formu opravy nebo rekonstrukce. Přiblížíme vám postup prací, připravíme podrobnou kalkulaci. Vybereme pro vaši střechu nejvhodnější materiál, který prodlouží životnost střechy a zajistí vám plný komfort v bydlení.

 

Zateplování střech

Pro váš dům můžeme navrhnout také účinný systém zateplení. Úprava ploché střechy zateplením má dvojí pozitivní účinek. V zimních měsících omezí úniku tepla a výrazně sníží vaše náklady na vytápění. V letních měsících dokáže uchránit interiér před nežádoucím přehříváním. Zateplením střechy získáte větší komfort v bydlení po celý rok. Udržení stálé teploty je prospěšné zdraví, ale nepřímo působí i na lepší stav celého objektu. Dochází k omezení kritických míst se srážlivostí vlhkosti, šíření plísní.

 

Během realizace oprav pracujeme s maximální opatrností. Snažíme se minimalizovat hluk, prašnost. Zajistíme odvoz veškerého odpadu. Každou opravu provádíme s ohledem na pečlivé zpracování, ale také rychlost. Snažíme se minimalizovat omezení v běžném životě po dobu oprav.

 

ČTĚTE VÍCE: