Získali jsme osvědčení o registraci v seznamu odborných dodavatelů vedeném v rámci dotačního programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.

Tepelná izolace střech

Jste zde: AHF.CZ Služby Tepelná izolace střech

Kvalitní izolace střech má za následek nejen větší komfort v bydlení, ale také výrazně nižší náklady na vytápění v zimě. V létě pak náklady spojené s chlazením nebo úpravou vzduchu v podkrovních místnostech. Moderní materiály jsou lehké, prodyšné a vykazují řadu vynikajících vlastností. Bohužel, objekty budované v předchozích letech neměly k dispozici vždy kvalitní materiály a samozřejmě podléhají také přirozenému stárnutí a opotřebení.

 

Opravy

Nabízíme vám opravy střech všech typů a velikostí. Specializujeme se především na ploché střechy, ale pomoc vám nabízíme samozřejmě i u střech klasického typu. S ohledem na letitou působnost v oboru dokážeme správně odhadnout míru poškození i jeho původ. Zajistíme pro vás nejen okamžité řešení havarijní situace, ale opravu, která prodlouží životnost střechy a bude trvalým kvalitním řešením.

 

Rekonstrukce střechy

V rámci rekonstrukce střechy vám vždy předložíme plán, který zahrne nejvýhodnější řešení. Doporučíme vám vhodné materiály i postup práce. Vždy se snažíme brát maximální ohled na vaše očekávání i finanční možnosti.

 

Zateplování střech

Velké úspory i lepší komfort bydlení dosáhnete zateplením střechy. Obrovská plocha může, při nesprávně vedené izolaci, způsobovat velké úniky tepla. V létě pak pohlcuje veškeré sluneční záření a znemožňuje komfortní bydlení. Zateplení nemusí být obávanou vysokou investicí, do budoucna vám navíc přinese rychlou návratnost v úspoře za vytápění.

Obraťte se na nás kdykoli. Rádi s vámi budeme konzultovat jakékoli požadavky. Pro každý problém vám nabídneme účinné řešení, které prodlouží životnost střechy, a přinese vám větší komfort bydlení.

Oprav, rekonstrukce ani zateplení ploché střechy se nemusíte obávat. Vždy rozvrhneme jednotlivé práce tak, aby na sebe plynule navazovaly, a v rámci činností jsme omezili váš běžný život jen po dobu nezbytně nutnou. Vždy se postaráme o minimální hlučnost i odvoz odpadu.

 

ČTĚTE VÍCE: